Historie akcí

FOCENÍ VÍTĚZŮ

Vážení účastníci Plavecké soutěže měst 2018, srdečně vás zveme ve čtvrtek 25. října 2018 do Městského bazénu Litomyšl v 19 h na setkání a fotografování s pohárem a diplomem za 1. místo v letošním ročníku Plavecké soutěže měst. Od 19 h do 20:30 h bude pro účastníky soutěže k dispozici bazén zdarma se všemi atrakcemi. Setkání zdokumentují redaktoři litomyšlské Lilie a článek s vybranou fotografií najdete v listopadovém čísle Lilie. Těšíme se na setkání s vámi.

                                                                                         Dagmar Marková, Pavel Műnster


PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2018

Ve středu 3. 10. 2018 probíhala v ČR Plavecká soutěž měst 2018, přihlášené bazény měřily všem účastníkům 100 m plavání VZ bez startovního skoku na čas. V Litomyšli plavalo 634 soutěžících. A díky této krásné účasti, velké snaze pořádajích i závodníků, podpoře ředitelů škol, učitelů TV a doprovázejících pedagodů, veřejnosti včetně seniorů získala Litomyšl po 6 letech krásné první místo. Celkové výsledky najdete na těchto stránkách v odkazu soutěže. Děkujeme za účast ! 


PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2018

Již brzy - ve středu 3. října 2018 se účastní město Litomyšl opět Plavecké soutěže měst. Soutěž je jednoduchá - stačí v tento den uplavat 100 m volným způsobem na čas bez starovního skoku, získáte diplom a my přičteme vaše zaplavané body městu Litomyšl. Ráno bude bazén pro všechny zájemce otevřen od 7 h do 8 h, pro soutěžící zdarma, lze využít i kondičně. Od 8 h do 15 h soutěží školy. Plavci nad 60 let mohou přijít kdykoliv během celého dne. A od 15 do 20 hodin je otevřeno opět pro veřejnost. Kdo soutěž podpoří, pobývá v odpoledních hodinách 1,5 h ZDARMA se všemi atrakcemi, nesoutěžící zaplatí běžné vstupné. Více informací o pravidlech najdete na www.caspv.cz. Všichni jste srdečně zváni - děti, dospělí i senioři! PŘIJĎTE S NÁMI ZABOJOVAT O PRVNÍ MÍSTO, JIŽ VLONI JSME BYLI VELMI BLÍZKO! Těšíme se na vás v Městském bazénu Litomyšl.

PLAKÁT:pdf (pdf, 1.22 MB)


19. 4. - PPP - PARDUBICKÝ PLAVECKÝ POHÁR V LITOMYŠLI

Příznivci plavání, 19. 4. v 19 h proběhne v Městském bazénu Litomyšl první plavání letošní sezóny v rámci PPP. Akce je určena široké veřejnosti, ve 2 vyhrazených dráhách se bude plavat 500 m na čas. Více informací o celé soutěži najdete na www.pppohar.cz a v našem odkazu SOUTĚŽE. A navíc, budete mít možnost se dnes osobně setkat s plaveckou osobností panem Alešem Ruckým. O víkendu se mu podařilo přeplavat v nepříjemných vlnách a ve vodě o teplotě kolem 15°C Gibraltarskou úžinu v druhém nejlepším českém čase - 3 hodiny a 10 min. Nenechte si ujít možnost se dnes zúčastnit PPP a PLAVAT PRO POTĚŠENÍ. Těšíme se na vás.

PPP 2018:pdf (pdf, 2.11 MB)


19. 3. 2018 BATOLATA NEJSOU

 

V PONDĚLÍ 19. 3. 2018  BATOLATA Z DŮVODU NEMOCI NEJSOU.

O náhradním termínu budete informováni.

Děkujeme za pochopení.


PRÁZDNINOVÝ REŽIM

Od pondělí 12. 3. do pátku 16. 3. máme v litomyšlském bazénu prázdninový režim, bez ranního kondičního plavání, bez výuky škol a batolat a bez odpoledních kurzů plavání. Pouze v pondělí zůstává v 1 dráze plavání pro těhotné od 17 h. Celkově tedy více prostoru pro běžnou veřejnost. Více viz PROVOZNÍ DOBA. Těšíme se na vaši návštěvu.


OTUŽOVÁNÍ - PRODLUŽUJEME DO NEDĚLE 25. ÚNORA

Letošní otužování v Městském bazénu v Litomyšli - ve výplavové části, bylo naplánováno na termín 6. 2. – 18. 2. 2018. Ale pro větší zájem akci PRODLUŽUJEME O TÝDEN DO NEDĚLE 25. ÚNORA. Voda má momentálně 13, 5 °C a počasí též přeje. Bazén je k dispozici veřejnosti např. k intenzivnějšímu zchlazení po nahřátí v páře nebo k vyzkoušení vaší vůle a odhodlání vstoupit do chladné vody. Výhodou je možnost následného prohřátí v prostorách krytého bazénu. Využijte tedy naši mimořádnou nabídku a přijďte zažít blahodárné účinky rychlého střídání chladu a tepla. A milovníkům standartně nahřátého venkovního bazénu děkujeme za pochopení. Těšíme se na vaši návštěvu.

 


VODNÍ PÓLO

Zájemcům o kolektivní hru ve vodě nabízíme v prosinci na vyzkoušení VODNÍ PÓLO. Více informací na přiloženém plakátu. Těšíme se na vás.

VODNÍ PÓLO:pdf (pdf, 60.8 kB) 


ZÁVĚREČNÁ LEKCE AQUA FITNESS - 28. 11. 2017 - SE ZUZKOU

Vážení klienti AQUA FITNESS, v úterý 28. 11. 2017 opět litomyšlský bazén navštíví a hezké cvičení pro vás připraví lektorka Zuzana Vomočilová. Touto lekcí se se cvičením ve vodě v roce 2017 rozloučíme, v prosinci aqua fitness z technických důvodů nebude. Děkujeme za pochopení. Přejeme všem krásný adventní čas a pěkné Vánoce. V roce 2018 se sejdeme na první lekci 9. ledna ve stejný čas (18:45). Těšíme se na vás.


PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2017

Již brzy - ve středu 4. října 2017 se účastní město Litomyšl opět Plavecké soutěže měst. Soutěž je jednoduchá - stačí v tento den uplavat 100 m volným způsobem na čas bez starovního skoku, získáte diplom a my přičteme vaše zaplavané body městu Litomyšl. Ráno bude bazén pro všechny zájemce otevřen od 7 h do 8 h, lze využít i kondičně. Od 8 h do 15 h soutěží školy. Plavci nad 60 let mohou přijít kdykoliv během celého dne. A od 15 do 20 hodin je otevřeno opět pro veřejnost. Kdo soutěž podpoří, pobývá v odpoledních hodinách 1,5 h zdarma se všemi atrakcemi, nesoutěžící zaplatí běžné vstupné. Více informací o pravidlech najdete na www.caspv.cz. Všichni jste srdečně zváni - děti, dospělí i senioři! Těšíme se na vás v Městském bazénu Litomyšl.

PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST: pdf (pdf, 1,24 MB) 


« | 1 2 3 4 5 6 7 8 | »