Aqua fitness

Milí zájemci,

úterní lekce aqua finess byly zábavným programem venku i v krytém bazénu ukončeny 11. června 2024. Opět se na Vás budeme těšit pravidelně na cvičení od konce září 2024.

Přejeme všem hezké léto, klidné prázdniny a vydařené dovolené!

SOBOTNÍ AQUA FIT - DANCE V LITOMYŠLI - 25. 5. 2024 - 2,5 H - JE JIŽ ZA NÁMI

Sportovní akce, která se konala 25. května od 10 do 12:30 h, se vydařila. Cvičení vedla zkušená lektorka a cvičitelka aqua aerobiku a různých forem cvičení na suchu Zuzana Vomočilová a provedla nás cvičením ve vodě s prvky tance, posilování, strečinku i relaxace. Úvodní část proběhla na plovárně za příjemného jarního sluníčka a ranní rosy na vlastních podložkách. Poté se cvičilo ve vodě v krytém bazénu. Zpestřením byla i část atraktivního cvičení v malém bazénu, pod vedením Benjamin Naiman. Na závěr proběhlo slosování vstupenek a převzetí výher. Mezi cenami byly hezké růžičky v květináči, několik volných vstupenek na plovárnu, do krytého bazénu nebo na pravidelná úterní cvičení aqua fitness. Děkujeme za účast.

AQUA FIT - DANCE:   pdf (193.04 kB)

CO JE AQUA FITNESS?

Aerobní cvičení ve vodě si oblíbila již řada žen, ale cvičení je vhodné i pro muže. Organizovaně cvičíme 45 min střídavě v mělké i hluboké vodě. Jedná se o šetrný, ale zároveň intenzivní pohyb s prvky posilování a strečinku. Využíváme masážních účinků vody na celé tělo, včetně problémových partii s náchylností k celulitidě. Pro zpestření a nadlehčení používáme různé pěnové pomůcky (žížaly, bederní pásy, pěnové činky, destičky...). Na závěr lekce lze využít i nahřátou páru, vířivku či masážní trysky. Chcete udělat něco pro své zdraví, potlačit stres a zároveň udržet své tělo v dobré kondici? Přijďte mezi nás, těšíme se na vás.

 

Aqua fitness v novém školním roce obnovíme od 26. září 2023, stále se jedná o ÚTERKY od 18:45 h.