Aqua fitness

AQUA FITNESS - PRAVIDELNÉ CVIČENÍ VE VODĚ - V ÚTERÝ - 18:45 - 19:45 H

AQUA FITNESS - cvičení s hudbou, pro zdraví a pro radost. Ceny jsou 100,- Kč/ 1 lekce, permanentky platí i nadále (800,- Kč/ 10 lekcí).

SYSTÉMU PRODEJE PERMANENTEK: Permanentky se nabíjejí na čipové hodinky, které si musí každý zájemce zakoupit za vratnou zálohu 150,- Kč.

Informace pro nové zájemce - s sebou plavky (u žen vhodnější jednodílné), ručník, mýdlo a dobrou náladu. Lektorku prosím ve vlastním zájmu předem informujte o změnách či zdravotních omezeních (diabetes, epilepsie, nejistota na hloubce a pod.) a zkonzultujte, jak cvičit a dodržovat jistá pravidla.

Aerobní cvičení ve vodě si oblíbila již řada žen, ale cvičení je vhodné i pro muže. Organizovaně cvičíme 45 min střídavě v mělké i hluboké vodě. Jedná se o šetrný, ale zároveň intenzivní pohyb s prvky posilování a strečinku. Využíváme masážních účinků vody na celé tělo, včetně problémových partii s náchylností k celulitidě. Pro zpestření a nadlehčení používáme různé pěnové pomůcky (žížaly, bederní pásy). Na závěr lekce lze 10 minut volně plavat nebo relaxovat ve vířivce. Chcete udělat něco pro své zdraví, potlačit stres či vyladit své tělo do plavek? Přijďte mezi nás, těšíme se na vás.