Aqua fitness

Vážení klienti AQUA FITNESS, v úterý 28. 11. 2017 opět litomyšlský bazén navštíví a hezké cvičení pro vás připraví lektorka Zuzana Vomočilová. Touto lekcí se se cvičením ve vodě v roce 2017 rozloučíme, v prosinci aqua fitness z technických důvodů nebude. Děkujeme za pochopení. Přejeme všem krásný adventní čas a pěkné Vánoce. V roce 2018 se sejdeme na první lekci 9. ledna ve stejný čas (18:45). Těšíme se na vás.

AQUA FITNESS - PRAVIDELNÉ CVIČENÍ VE VODĚ - V ÚTERÝ 

AQUA FITNESS - cvičení s hudbou, pro zdraví a pro radost. Nové zájemce prosíme o vyplnění přihlášky na recepci, stálé klienty prosíme o aktualizaci přihlášek jednou za rok. Ceny zůstávají 100,- Kč/ 1 lekce, permanentky platí i nadále (800,- Kč/ 10 lekcí).

SYSTÉMU PRODEJE PERMANENTEK: Permanentky se nabíjejí na čipové hodinky, které si musí každý zájemce zakoupit za vratnou zálohu 150,- Kč.

Informace pro nové zájemce - s sebou plavky (u žen vhodnější jednodílné), ručník, mýdlo a dobrou náladu. Lektorku prosím ve vlastním zájmu předem informujte o změnách či zdravotních omezeních (diabetes, epilepsie, nejistota na hloubce a pod.) a zkonzultujte, jak cvičit a dodržovat jistá pravidla.

Aerobní cvičení ve vodě si oblíbila již řada žen, ale cvičení je vhodné i pro muže. Organizovaně cvičíme 45 min střídavě v mělké i hluboké vodě. Jedná se o šetrný, ale zároveň intenzivní pohyb s prvky posilování a strečinku. Využíváme masážních účinků vody na celé tělo, včetně problémových partii s náchylností k celulitidě. Pro zpestření a nadlehčení používáme různé pěnové pomůcky (žížaly, bederní pásy). Na závěr lekce lze 10 minut volně plavat nebo relaxovat ve vířivce. Chcete udělat něco pro své zdraví, potlačit stres či vyladit své tělo do plavek? Přijďte mezi nás, těšíme se na vás.