Aktuálně

OTUŽOVÁNÍ - PRODLUŽUJEME DO NEDĚLE 25. ÚNORA

Letošní otužování v Městském bazénu v Litomyšli - ve výplavové části, bylo naplánováno na termín 6. 2. – 18. 2. 2018. Ale pro větší zájem akci PRODLUŽUJEME O TÝDEN DO NEDĚLE 25. ÚNORA. Voda má momentálně 13, 5 °C a počasí též přeje. Bazén je k dispozici veřejnosti např. k intenzivnějšímu zchlazení po nahřátí v páře nebo k vyzkoušení vaší vůle a odhodlání vstoupit do chladné vody. Výhodou je možnost následného prohřátí v prostorách krytého bazénu. Využijte tedy naši mimořádnou nabídku a přijďte zažít blahodárné účinky rychlého střídání chladu a tepla. A milovníkům standartně nahřátého venkovního bazénu děkujeme za pochopení. Těšíme se na vaši návštěvu.

OTUŽILEC 2018:pdf (pdf, 606.53 kB) 


NABÍDKA PRACOVNÍ POZICE - INSTRUKTOR PLAVÁNÍ A PLAVČÍK

Městský bazén Litomyšl a Plavecká škola Ráček

                hledá zájemce o pracovní pozici

           INSTRUKTOR PLAVÁNÍ + PLAVČÍK

Pedagogické vzdělání a osvědčení instruktora plavání a plavčíka výhodou, není však podmínkou, lze rekvalifikovat. Zájemci, hlaste se na e-mail: plaveckaskola@mslit.cz, prosíme o přiložení strukturovaného životopisu. Nabízíme zajímavou práci s dětmi i dospělými v hezkém prostředí litomyšlského krytého bazénu a letního koupaliště.


UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k narůstající návštěvnosti rodičů s dětmi upozorňujeme na nutnost dodržovat návštěvní řád – především zákaz skákání z ochozů malého bazénu, jízda na tobogánu samostatně od 10-ti let, zákaz běhání po bazénové hale...a jiné. VSTUP DO BAZÉNU S ROČNÍM DÍTĚTEM JE UMOŽNĚN POUZE NA ZÁKLADĚ PROKÁZÁNÍ VĚKU (kartička pojišťovny). Rodič nebo dospělý doprovod zodpovídá za bezpečnost svého dítěte po celou dobu pobytu v krytém bazénu. Všechny návštěvníky též žádáme, aby se ve vlastním zájmu před vstupem do bazénu řádně osprchovali bez plavek. Zakoupením vstupenky stvrzuje návštěvník to, že se řádně seznámil s návštěvním řádem a souhlasí s jeho obsahem. Kompletní verzi návštěvního řádu naleznete v odstavci Bazén → Návštěvní řád.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný pobyt.