Aktuálně

DNES 5. 7. OTEVŘENO

DNES 5. 7. KRYTÝ BAZÉN OTEVŘEN OD 9 00 -20 00 hod.


PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PŠ 2022

Milí rodiče, dnes byly odeslány další informace a pokyny k táboru na vaše e-mailové adresy. Zkontrolujte si prosím a případně se ozvěte, pokud byste dnešní e-mail neobdrželi. 

Přejeme vám všem hezké léto!


KRYTÝ BAZÉN O PRÁZNINÁCH

Od 30. 6. přecházíme na letní prázdninový provoz.

Krytý bazén bude v červenci a v srpnu otevřen pouze při nepříznivém počasí a uzavření plovárny.

Provozní doba pro veřejnost bude průběžně aktualizována dle počasí a pronájmů plaveckých oddílů a to v čase 9:00 - 20:00 h.

Bližší info: www.bazen-litomysl.cz nebo tel.: 461 315 011

 

 


TÁBOR PŠ TÉMĚŘ NAPLNĚN

Nabízíme poslední 1 volné místo na příměstský letní tábor Plavecké školy Ráček Litomyšl na termín 11. - 15. července 2022. Zatím neproběhly všechny platby, lze zapsat i do případných náhradníků. V případě zájmu se ozvěte na e-mail plaveckaskola@mslit.cz nebo telefon 606 051 995.


AQUA FITNESS VE ŠKOL. ROCE 2021-2022 UKONČENO

Příznivcům úterního cvičení ve vodě AQUA FITNESS oznamujeme, že 14. 6. proběhla poslední lekce v tomto školním roce. V krytém bazénu plánujeme pravidelná cvičení obnovit opět v září 2022. Přesný termín upřesníme zde na konci srpna.

Při vhodných podmínkách na plovárně zvažujeme uskutečnit pár lekcí i přes léto. O tomto nepravidelném letním cvičení v jakýkoliv příhodný den bychom informovali na webových stránkách - zde a nebo v aktualitách plovárny. Přijďte zažít i atmosféru litomyšlské plovárny, těšíme se na Vás.

VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ PROŽITÍ LÉTA A VAŠICH DOVOLENÝCH !


PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PŠ RÁČEK 2022

PLAKÁT:  pdf (pdf, 170.25 kB) 

INFORMACE:  pdf (pdf, 127.49 kB) 


VÝPLAVOVÝ BAZÉN OD 11. DUBNA OPĚT PŘIHŘÍVÁME

Vážení návštěvníci, s výhledem teplejšího počasí je voda ve výplavovém bazénu opět přihřívána. Přijďte vyzkoušet koupání a relaxaci pod širým nebem, perličkovou masáž na lavicích či protiproud - vše ve výplavovém bazénu. Tento venkovní bazén je součástí všech atrakcí krytého bazénu a je v ceně běžného vstupného. Těšíme se na vás.


NABÍDKA PRACOVNÍ POZICE - INSTRUKTOR PLAVÁNÍ A PLAVČÍK

Městský bazén Litomyšl a Plavecká škola Ráček

                hledá zájemce o pracovní pozici

           INSTRUKTOR PLAVÁNÍ + PLAVČÍK

NABÍZÍME HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR, 100 % ÚVAZEK, 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ

Pedagogické nebo zdravotnické vzdělání a plavecké zkušenosti výhodou, osvědčení instruktora plavání a plavčíka podmínkou, LZE RAKVALIFIKOVAT. Zájemci, hlaste se na e-mail: plaveckaskola@mslit.cz, prosíme o přiložení strukturovaného životopisu. Nabízíme zajímavou práci s dětmi i dospělými v hezkém prostředí litomyšlského krytého bazénu a letního koupaliště.